Kuler Makina

Kurulduğu günden bu yana “Isı Değişim Sistemleri Hakkında Her Şey” sloganı ile imalata başlamış olan Kuler Makina, bilgi birikimi ve tecrübeli personeli ile günümüz rekabet koşullarını dikkate alarak müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünler sunmayı hedef edinmiştir. Bu hedef ile çalışmalarını hızlandıran Kuler Makina kısa sürede ürün portföyünü genişletmiştir.

İntercooler, Enerji sektöründe biyo kütle,doğal gaz, hayvan dışkısından ve katı atıklardan elde edilen gazlarla çalışan gaz jeneratörlerinin gaz soğutmasında kullanılır.    2010 yılı öncesine kadar yurt dışından ithal edilen bu ürünü yaptığımız arge çalışmaları sonucunda Profesyonel işçilik, Uygun fiyat, Hızlı teslimat ve Ülkemize Enerji üretiminde destek olma amacı ile firmamız’da %100 yerli olarak imal edilmektedir.

Gemi hava ve yağ kulerleri, soğutma sistemleri tatlı su ve deniz suyu kulerleri, şarj hava kulerleri, after kulerler, finli, spiral sarma kanatlı ve pul dizme serpantinler, soğutma suyu radyatörleri, yağ radyatörleri, eşanjörler, kondenserler gibi ısı değiştiricilerinin teknik hesaplarını, imalatını ve her türlü onarım hizmetlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Edindiği bilgi birikim ve deneyimi, müşterileri ile paylaşmayı ilke edinen Kuler Makina özellikle çeşitli İş makinaları, Deniz ve Kara tipi Dizel makinalar ile Tesktil,Elektrik santralleri, Gıda ve İklimlendirme Sistemleri gibi daha pek çok sektörün ihtiyacı olan ısı değişim sistemleri konusunda sektörde pay sahibi olmayı hedeflemektedir.

ArabicAzerbaijaniEnglishGermanGreekRussianTurkish